Otázky a odpovědi

Vše důležité o mém focení . . .

 
Jak se na focení objednat

Focení objednávejte telefonicky +420 728 760 599, e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes kontaktní formulář zde na webu.

Termín focení se stává závazným v momentě potvrzení oběma stranami. U svatebního focení je termín závazně potvrzen zaplacením zálohy.

Uskutečněním focení také souhlasíte s mými obchodními podmínkami.

Jak probíhá focení

Focení probíhá přibližně hodinku v přírodě, nebo u Vás doma.

Nevytvářím dokonalé pózy s umělým úsměvem, fotím formou LIFESTYLE a zachycují tak jedinečné okamžiky a emoce. Často se na snímcích nikdo nedívá do objektivu, fotky jsou upřímné, plné krásných příběhů.

Na focení přicházejte pokud možno, co nejlépe na čas. Jestliže se z nějakého důvodu nemůžete dostavit, kontaktujte mě co nejdříve a buď termín posuneme ještě tentýž den nebo domluvíme nový.

Nabízím přátelský přístup a pokud Vám to nevadí, můžeme si tykat :)

Předsvatební focení

Předsvatební focení je společné fotografování ještě před svatbou. Jedná se o romantickou procházku ve Vyšních Lhotách (okr. Frýdek- Místek), případně mohu dojet k Vám - doprava 7 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta).

Na předsvatebním focení se osobně seznámíme a probereme detaily o Vaší svatbě. Nabízím přátelský přístup a pokud Vám to nevadí, můžeme si tykat :)

Focení nám zabere cca 1 hodinu, dostanete z něj minimálně 15 upravených fotek v elektronické formě, ty pak můžete použít například na svatebním oznámení, svatebním webu, apod.

Svatební focení novomanželů

Na svatbě je nejdůležitější být s rodinou a přáteli, proto (pokud je to možné) využívám k focení místa v okolí svatby, focení nám pak zabere přibližně hodinku.

Ideální čas pro společné focení nevěsty a ženicha je cca hodinku před západem slunce.

Fotoaparát INSTAX na Vaší svatbě

Každý snímek, který pořídíte, vám během několika vteřin vyjede z fotoaparátu vytištěný na fotopapíře. Ještě v den svatby tak dostanete do ruky album plné krásných, papírových fotek.

Více info a obchodní podmínky zapůjčení INSTAXu

Za jak dlouho budou fotografie hotové

Úpravy fotek potřebují svůj čas, obvyklá doba zpracování u svatebního focení je do 3 týdnů od focení svatby.

U ostatních fotografií je to obvykle do 1 týdne od zaplacení.

Jakým způsobem fotografie dostanu

Jakmile fotografie pečlivě vyberu a upravím, pošlu Vám odkaz na zabezpečené ON-LINE úložiště, kde si fotografie můžete prohlížet, sdílet nebo stahovat v plné kvalitě po dobu 1 roku.

Výsledné foto dostanete jak v plném rozlišení vhodné pro tisk, tak ve velikosti vhodné pro internetové sdílení či prohlížení.

Neupravené fotografie a RAWy z focení neposkytuji.

Pokud je součástí balíčku originální dárková krabička s fotkama, dostanete ji poštou, nebo je možné osobní převzetí dle dohody. 

Jak se za fotografie platí

Ceny za focení naleznete v jednotlivých portfoliích. 

Doprava pro svatební focení v MS kraji je zdarma.

Pro ostatní focení je doprava do 25 km od Vyšních Lhot zdarma, jinak si účtuji 7 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta).

Platit je možné pouze převodem na účet, fotografie pak předávám až po připsání platby. Na focení si tedy nemusíte nosit žádnou hotovost.

V případě focení svatby, požaduji zálohu ve výši 1000 Kč. Zaplacením zálohy je termín závazně rezervován. Doplatek za focení svatby hradíte až při předání fotografií.

V případě zrušení svatebního focení z Vaší strany není záloha vrácena.

Autorská práva

Všechny fotografie podléhají autorskému zákonu a bez mého předchozího souhlasu nesmí být použity pro jakýkoliv komerční účel, propagaci nebo prodej. Fotografované osoby smí fotografie používat pro soukromé účely prezentace v jakékoliv vytisknuté formě či na webu, sociálních sítích či kdekoliv jinde.

Souhlas s poskytnutím fotografií

Pokud si nepřejete, aby byly Vaše fotografie zveřejněny v mém portfoliu, je nutné mě o tom informovat, pokud tak neučiníte, beru to jako váš souhlas.

Vašeho souhlasu si moc Vážím a jsem rád, když mi jej poskytnete, protože díky tomu je mohu ukázat ostatním.

© 2022 TOMOSZEK | VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA | K zajištění funkčnosti webu používám soubory cookies